توافقی

دوشنبه 26 فروردين 1398
13:27
شراره

خانم نوریس در tenn زندگی می‌کرد . - تامی Mariner ، یک فرمانده بازنشسته نیروی دریایی ، با شوهر ۴۰ سال خود . دختر آن‌ها ، Emmalee ، در دانشگاه دوک تحصیل کرد .

او به رهبری او شناخته شده‌بود و بسیاری از tributes به نقش او در مبارزه برای پایان دادن به تحریم زنان در هوانوردی غیرنظامی اشاره کردند . Tammie جو shults ، یک خلبان سابق نیروی دریایی که در لباس Mariner کار می‌کرد ، به رادیو ملی ملی گفت که Mariner changes بخشی از " موج عظیمی از اثر " بوده‌است .

کرده‌ای سوریه می‌گویند ایالات‌متحده به دنبال معامله با ترکیه است

در این عکس مورخ ۲۵ ژوئیه ، الهام احمد ، رئیس مشترک شورای دموکرات سوریه ، جناح سیاسی نیروهای تحت رهبری کرد که توسط ایالات‌متحده در الرقه حمایت شده‌است ، مصاحبه‌ای با آسوشیتدپرس در Kobani در شمال سوریه انجام می‌دهد . ( عکس از آسوشیتدپرس / حسین Malla )

۳۰ ژانویه ۲۰۱۹

خبرگزاری آسوشیتد پرس گزارش داد که سارا آل دیب

بیروت - یک مقام ارشد کرد گفت که ایالات‌متحده به دنبال ایجاد توافق بین نیروهای کردستان سوریه و ترکیه است تا از رفتن آن‌ها به جنگ در شمال شرقی سوریه پس از عقب‌نشینی نیروهای آمریکایی جلوگیری کند .

الهام احمد ، رئیس مشترک شورای دموکرات سوریه که تحت حمایت آمریکا است، روز دوشنبه در مصاحبه‌ای با آسوشییتدپرس اظهار داشت که هنوز مشخص نیست که آیا تلاش‌های آمریکا موفقیت‌آمیز خواهد بود یا خیر.

احمد برای چند روز گذشته در واشنگتن بوده‌است تا برای یک عقب‌نشینی مذاکره شده آمریکا که حضور نیروهای تحت رهبری کرد در مناطق شمالی سوریه را تضمین می‌کند ، با حمایت نظامی آمریکا از شبه نظامیان اسلامی تامین شود. مناطق نفت‌خیز و منابع غنی ۳۰ درصد از سوریه را تشکیل می‌دهند .

طرح‌هایی برای ایالات‌متحده برای بیرون کشیدن خلا ایجاد شده‌است که همه طرفین به دنبال پر کردن آن هستند .

ترکیه بارها تهدید کرده‌است که یک حمله نظامی تمام‌عیار برای بیرون راندن نیروهای کردی از مناطق مرزی آغاز کرده‌است . دولت سوریه نیروهای کمکی را به نیروهای تحت حمایت کرد در شرق اعزام کرده‌است .

بیانیه کشش شواهد سیلیکونی اقدامی

آنکارا واحدهای حفاظت People's کرد یا YPG را در نظر می‌گیرد که هسته نیروی تحت حمایت ایالات‌متحده را تشکیل می‌دهد تا یک گروه تروریستی باشد . ایالات‌متحده ماه‌ها تلاش کرده‌است تا از متحد ناتو برای حمله به شرکای خود در نبرد علیه دولت عراق و شام جلوگیری کند .

احمد گفت : " آن‌ها نگران هر گونه درگیری بین دو طرف هستند که آن‌ها را متحدان محسوب می‌کنند . اما چیزی که واضح است این است که آمریکایی‌ها به دنبال ملاقات بین ما و ترک‌ها با هدف آرام کردن وضعیت و رسیدن به یک راه‌حل یا توافق برای حفاظت هستند ."

در اواخر روز دوشنبه احمد با دونالد ترامپ ، رئیس‌جمهور آمریکا ، در اولین برخورد با سطح بالا برای مقامات کرد کرد ، چند کلمه با دونالد ترامپ ، رئیس‌جمهور آمریکا ، مبادله کرد .

هنگامی که از او پرسیده شد که اجازه خواهد داد مبارزان کرد مورد حمله قرار بگیرند ، ترامپ گفت که او مطمئن خواهد شد که محافظت می‌شود و افزود : " من کردها را دوست دارم " .

احمد در مورد این ملاقات اظهار نظر فوری نکرد . کاخ سفید اعلام کرده‌است که در مورد گفتگوهای خصوصی اظهار نظر نکرده است .

احمد گفت که آمریکا بر " آرام کردن ترکیه " برای یافتن توافقی تاکید دارد که به نیروهای کردی اجازه باقی ماندن را می‌دهد . او پیشنهاد ترکیه برای یک منطقه امن را رد کرده‌است و می‌گوید که کنترل منطقه مرزی ۲۰ مایلی ( ۳۲ کیلومتر ) منطقه مرزی کردها را به خطر می‌اندازد .

او در اشاره به گروه‌های مخالف با حمایت ترکیه گفت : " کنترل Turkey's به معنای تبدیل این مناطق به مستعمرات ترکیه‌ای است که تحت کنترل گروه‌های تروریستی هستند ."

ترکیه می‌گوید که می‌خواهد منطقه مرزی را به مکانی تبدیل کند که میلیون ‌ها پناهنده می‌توانند بازگردند . اما احمد گفت که یک منطقه تحت سلطه کردها و متحدان سوری آن در سال گذشته در غرب سوریه ، Afrin ، به طور سیستماتیک از سکنه اصلی خود خالی شده‌است .

احمد گفت که توافقی که توسط این گروه پذیرفته شد این است که ناظران بین‌المللی تایید شده سازمان ملل را در امتداد مرز بین سوریه و ترکیه داشته باشند .

منبع سایت

عزیزان تنگه ترامپ روزه مسدود زود انزالی در مردان و راهکارها نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش اعلام شد

[ بازدید : 86 ]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به مشاوره نظام وظیفه است. || قدرت گرفته از Pasargadblog.ir
× بستن تبلیغات