عزیزان

دوشنبه 26 فروردين 1398
12:50
شراره

در بیانیه آمریکا آمده‌است که در حملات هوایی اخیر هیچ غیرنظامی کشته یا مجروح نشده است .

در تاریخ ۱۹ ژانویه ، آمریکا گفت که یک حمله هوایی منجر به کشته شدن ۵۲ تن از افراط گرایان الشباب در منطقه خاور جوبا پس از حمله یک گروه بزرگ شد که به نیروهای سومالی حمله کردند . یک افسر اطلاعاتی سومالی گفت که گروه افراطی بیش از یک هفته در حدود ۴۰۰ جنگجو را برای حمله به نیروهای سومالی و کنیا به منظور اخلال در یک حمله برنامه‌ریزی‌شده ، جمع کرده بودند .

در ماه اکتبر ، آمریکا اعلام کرد که در یک حمله هوایی در حدود ۶۰ جنگجو در نزدیکی جامعه تحت کنترل الشباب در استان Mudug در بخش مرکزی کشور کشته شدند .

ایالات‌متحده به طور چشمگیری حملات هوایی بر علیه الشباب در سومالی را افزایش داده‌است زیرا دونالد ترامپ رئیس این کشور است . متخصصان گفته‌اند که این کار بیش از حملات هوایی انجام خواهد داد تا افراط گرایان را شکست دهد .

یادبود Memorial یو اس یو برای آرلینگتون

۳۰ ژانویه ۲۰۱۹

پورتزماوت هرالد ، N.H. | توسط هدلی Barndollar

KITTERY ، مین - - مرگ ۱۲۹ مرد که اساسا ً به ایمنی زیردریایی مدرن کاتالیز شده ، در نهایت در گورستان ملی آرلینگتون به دنبال تایید یادبود توسط دبیر ارتش برگزار خواهد شد .

کوین Galeaz ، رئیس بنیاد یادبود USS thresher کنگره ملی آفریقا ، روز دوشنبه اعلام کرد که مدت‌ها است که انتظار آن را می‌کشد .

این بنیاد تقریبا ً ۶۰ هزار دلار کمک مالی از یو اس اس thresher خانواده ، خدمه سابق ، کهنه سربازان زیردریایی و نیروی دریایی نیروی دریایی سابق و کارکنان کشتی‌سازی نیروی دریایی Portsmouth دریافت کرده‌است . این کمک‌ها هزینه بنای یادبود را پوشش خواهند داد و اطمینان حاصل خواهند کرد که بودجه برای جایگزین کردن این بنای یادبود به طور دایمی جایگزین خواهد شد .

آرامگاه یادبود آرامگاه ملی آرلینگتون به شش سطح تایید نیاز دارد . Galeaz گفت که آن‌ها در سال ۲۰۱۲ شروع به کار کرده‌اند .

این یادبود به ۱۲۹ نفر در کشتی یو اس اس thresher ( SSN - ۵۹۳ ) در ۱۰ آوریل ۱۹۶۳ در طی تمرینات غواصی عمیق ۲۲۰ مایلی از ساحل دماغه کد اختصاص‌داده شده‌است . تراژدی thresher بزرگ‌ترین فاجعه زیردریایی بود که تا به حال توسط آمریکا تجربه شده‌بود و منجر به شروع برنامه SUBSAFE شد که به حفاظت از مردان و زنانی ادامه می‌دهد که به زیردریایی‌های آمریکایی خدمت می‌کنند .

در ۵۵ سال از آغاز SUBSAFE ، تنها یک زیردریایی از بین رفته‌است ؛ یو اس اس عقرب ، در آنچه گفته می‌شود به دلیل انفجار باتری است . در ۴۶ سال پیش از آن ، این کشور هر سه سال یک‌بار شاهد کاهش متوسط تلفات یک زیردریایی بود .

thresher در کشتی‌سازی نیروی دریایی Portsmouth ساخته شد و در سال ۱۹۶۱ ماموریت یافت .

الکل عین پیمان مهاری ترکمن تنگه

این تراژدی تاثیر عمیقی بر جامعه نیوانگلند داشت . حدود دو جین خانواده از افرادی که در داخل زیردریایی غرق شده‌اند هنوز در نیوهمپشایر زندگی می‌کنند و تعدادی از خانواده‌های دیگر در مین زندگی می‌کنند . در Kittery ، میله پرچم در حلقه ترافیک به عنوان بنای یادبود thresher قرار دارد .

Galeaz گفت : " زمین‌های مقدس آرلینگتون از نظر خانواده برای این بنای یادبود مناسب‌ترین مکان است . چطور می‌توانیم میراث مردان از دست رفته را جاودانه کنیم ؟ تعیین کنید که اعضای خانواده چه می‌خواهند . آن‌ها می‌خواهند میراث عزیزانشان حفظ شود ."

در پنجاهمین سالگرد ، Galeaz گفت که اعضای خانواده " بسیار نگران " این اتفاق نیستند " و این تراژدی به سادگی یک رویداد محلی است که در مراسم‌های یادبود کوچکی در سراسر کشور به رسمیت شناخته می‌شود .

او گفت : " آن‌ها اکنون واقعا ً سپاسگزار هستند که عزیزانشان به یاد دارند . من در مورد زیردریایی‌ها بودم . هر بار که فاخته می‌کنم ، به خاطر of به هوش آمدم . من فرصت بازگشت به خانه را به خاطر اینکه مردان در thresher از دست داده بودند ، داشتم ."

سناتورها و اعضای کنگره به این فشار پیوستند تا بنای یادبودی برای یادبود thresher در آرامگاه ملی آرلینگتون قرار دهند. به رهبری سناتور ژان شاهین ، D - N.H. ، نامه‌ای که توسط سناتور مگی حسن ، D - N.H. ، مین Sens. ، Susan کالینز ( R ) و آنگوس کینگ ( I ) و سناتور ماساچوست الیزابت وارن ( D ) به امضا رسید .

منبع سایت

ترامپ روزه مسدود واشنگتن درمان زود انزالی مردان و راهکارها ثبت نام ٬ دریافت کارت و برگزاری آزمون استخدام دانشگاه صنعتی شریف

[ بازدید : 79 ]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به مشاوره نظام وظیفه است. || قدرت گرفته از Pasargadblog.ir
× بستن تبلیغات