تنگه

سه شنبه 20 فروردين 1398
1:22
شراره
پر از اشتباه‌ات Guam در رابطه با سکس Offense در پرونده سکس Offense
( گتی ایماژ )
۲۶ ژانویه ۲۰۱۹
ستاره‌ها و نوارها : اثر ماتیو برک
کمپ FOSTER ، اوکیناوا - - یک جفت از نیروی هوایی که به پایگاه نیروی هوایی Andersen در گوام اختصاص داده شده‌بودند در هفته‌های آتی برای جرائم مربوط به روابط جنسی و جنسی در آنجا نظامی نظامی تشکیل می‌دادند .
انتظار می‌رود که این محاکمه روز ۱۱ فوریه به خاطر فن‌آوری آغاز شود . گروهبان دونالد Frierson جونیور براساس گزارش دادگاه نیروی هوایی docket و یک کپی از برگه اتهام او در سال ۲۰۱۷ متهم به تجاوز جنسی به یک کودک در آلمان شد .
در یک مورد نامربوط ، تکنولوژی . به گفته the و برگه اتهام او ، گروهبان Jacory Royster در دادگاه دوشنبه قرار است به اتهام تجاوز جنسی ، زبان زشت و درخواست ، محاکمه را آغاز کند .
هر دو نیروی هوایی به قانون یکنواخت عدالت نظامی متهم هستند . هر محاکمه man's می‌تواند تا یک هفته طول بکشد .
در پرونده Frierson's ، دادستان‌ها مدعی هستند که او کفل یک دختر ۱۲ ساله را از طریق لباس خود لمس کرد، او را بوسید و ران بالایی او را لمس کرد.
این حوادث بین ماه‌های ژوئن تا سپتامبر ۲۰۱۷ در پایگاه هوایی Ramstein آلمان رخ داد .
Frierson به اسکادران ارتباطات سی و سی وصل است .
در این مورد ، دادستان‌ها مدعی هستند که او با دست خود با دست و بدون اجازه او به کفل و باسن او دست زده‌است . او همچنین بدون اجازه وی پای woman's را با پای خود لمس کرد .
با توجه به برگه اتهام ، Royster این کار را با قصد ارضا هوس جنسی اش ، با ایجاد آسیب بدنی به او انجام داد ."
Royster همچنین اظهار نظر جنسی در مورد این زن کرده‌است .
این حادثه در ۱۴ ژوئیه در Dededo ، گوام رخ داد .
مقامات نیروی هوایی گفتند که قادر نخواهند بود به درخواست‌های خود در جستجوی اطلاعات بیشتر در این هفته پاسخ دهند .
ارسال Destroyer ، Refueler از تنگه تایوان در میان تنش‌های چین
تامین مجدد ناوگان فرماندهی نیروی نظامی برای تامین مجدد oiler والتر اس . Diehl ( T - AO ۱۹۳ ) یک تامین مجدد در دریا ( عکس نیروی دریایی آمریکا / Petty Petty ) انجام می‌دهد ( Jeanette Mullinax )
۲۵ ژانویه ۲۰۱۹
ستاره‌ها و Stripes | ( Caitlin Doornbos )
یک جفت از کشتی‌های نیروی دریایی روز پنجشنبه از تنگه تایوان عبور کردند ، حدود یک هفته بعد از اینکه یک رهبر ارشد نظامی چین به ایالات‌متحده در مورد دخالت در روابط خود با تایوان هشدار داد .
ناوشکن " اس اس اس اس اس " ( یو اس اس اس اس)، ناو جنگی اس اس اس " ( replenishment ) و " oiler والتر " (replenishment والتر ) . ستوان Gorman ، سخنگوی ناوگان اقیانوس آرام ، روز جمعه گفت که Diehl مطابق با قانون بین‌المللی از تنگه ( تنگه ) عبور کرده‌است .
وی افزود : " ترانزیت کشتی‌ها از تنگه تایوان نشان‌دهنده تعهد آمریکا به آزاد و آزاد هند و آرام است . نیروی دریایی آمریکا به پرواز ، بادبان و عملیات در هر جایی که قانون بین‌المللی اجازه می‌دهد ، ادامه خواهد داد ."
براساس گزارش صبح صبح China چین ، این اقدام یک هفته پس از آن صورت گرفت که ژنرال لی Zuocheng ، رئیس اداره ستاد مشترک military's چین ، به ایالات‌متحده هشدار داد که در طی نشست با افسر ارشد Navy's ایالات‌متحده ، از یک تایوان مستقل حمایت نکند .
لی در جلسه روز ۱۵ ژانویه با رئیس عملیات نیروی دریایی ، دریادار جان ریچاردسون در پکن ، گفت : " اگر کسی بخواهد تایوان را از چین جدا کند ، ارتش چین از اتحاد ملی در همه هزینه‌ها محافظت خواهد کرد تا از تمامیت ارضی و تمامیت ارضی حمایت کند ."
سه روز بعد ، ریچاردسون به گزارشگران در توکیو گفت که او " به وضوح " به لی ] تصریح کرده‌است که ایالات‌متحده متعهد به " یک سیاست چین " است که تایوان را به عنوان بخشی از چین تایید می‌کند .
وی گفت : " ما با هر گونه اقدام یکطرفه در هر دو طرف تنگه برای تغییر وضع موجود مخالف هستیم . "
هم چین و هم تایوان در دو هفته گذشته ژست نظامی گرفته‌اند . روز سه‌شنبه ارتش آزادی‌بخش خلق چین هواپیماهای نظامی را به خود جزیره و از طریق کانالی که فیلیپین و جزیره ارکید را از هم جدا کرد ، به پرواز در آورد .
منبع سایت

[ بازدید : 82 ]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به مشاوره نظام وظیفه است. || قدرت گرفته از Pasargadblog.ir
× بستن تبلیغات