ترامپ

سه شنبه 20 فروردين 1398
0:57
شراره

این بدان معنی است که برای برخی از همسران در حال کار , آن‌ها ممکن است واجد شرایط دریافت مبلغی جزئی یا کامل برای مالیات‌های دولتی باشند که در صورتی که همسر آن‌ها از کشوری بدون مالیات بر درآمد یا نرخ مالیات بر درآمد پایین , کار می‌کنند , به آن‌ها پرداخت می‌شود .

تحت این قانون نجات مدنی , نیروهای نظامی می‌توانند در یک کشور اقامت قانونی داشته باشند چون آن‌ها در جاه‌ای دیگر به دستورها نظامی حرکت می‌کنند . این امر به آن‌ها اجازه می‌دهد حق رای خود را در ایالتی که ادعا می‌کنند محل اقامت قانونی آن‌ها هستند حفظ کنند , مجوز رانندگی و ثبت اتومبیل خود را حفظ کنند و مالیات بپردازند .

همسران قبل از ازدواج می‌توانستند همان وضعیت را به عنوان محل اقامت قانونی اعضا اعلام کنند , اما مجبور بودند در نقطه‌ای زندگی کنند .

قانون جدید به این معنی است که زنانی که کار می‌کنند می‌توانند مالیات بر درآمد و یا بخشی از مالیات بر درآمد دولت را دریافت کنند که هیچ مالیات بر درآمد دولت ندارد , مانند تگزاس یا فلوریدا , یا اگر دولت نرخ مالیات بر درآمد پایین ‌تری نسبت به دولت داشته باشد .

برای دریافت بازپرداخت , همسران کسانی که می‌خواهند اقامت خود را تغییر دهند, باید دو فرم مالیات بر درآمد دولت را تشکیل دهند - - یکی به دولت که عضوی از کشور است و یکی به ایالتی که در آن مالیات پرداخت می‌کنند .

با این حال , پزشکان توصیه کردند که زوج‌های نظامی به دفاتر کمک قانونی خود بروند تا این تصمیم را بگیرند . وی گفت که پرسنل نظامی باید اطمینان حاصل کنند که در واقع ساکنان قانونی کشور باشند . " [ نیروهای نظامی] بسیار زیاد حرکت می‌کنند , گاهی اوقات شما با گواهی‌نامه رانندگی در یک کشور پایان می‌دهید , خودروی خود را در ایالت دیگری ثبت می‌کنید, به دولت دیگری رای دهید . مشکلی که دقیقا ً در آن وجود دارد , وضعیت اقامت قانونی تان است . "

ب .

شهناز برجسته شیشه گاد شگرد

سربازان قدیمی که به شدت مجروح شده بودند , مالیات خود را در صورت عدم پرداخت مالیات پرداخت می‌کردند . آن کهنه سربازان به پرداخت مالیات پرداخت خواهند شد و باید در جولای گذشته یک نامه دریافت کرده و به آن‌ها آموزش داده بودند که چگونه ادعای پول خود را ثبت کنند .

آن‌ها یک سال از تاریخ نامه‌های خود , که در ماه ژوئیه , یا سه سال پس از پر کردن اظهارنامه مالیاتی که از عدم پرداخت حقوق جبران خسارت خود را گزارش کرده بودند , دریافت کردند - هر کدام از آن‌ها بعدا ً ادعای خسارت کرد .

سربازان قدیمی که مالیات پرداختی را پرداخت می‌کردند , حقوق پرداختی را پرداخت می‌کردند . با درک اینکه بسیاری از این سربازان قدیمی نسخه‌هایی از سوابق مالیاتی یا اسناد درآمدی قابل اعمال خود را ندارند , بازپرداخت استاندارد را براساس همان سال پرداخت کرد . برای سربازان قدیمی که به dsp بین دو و نیم تقسیم شدند , مبلغ ۰۰۰ " 000 " ۱ دلار است ; برای کسانی که آن را از 1 / 1 تا 4 / 1 پوند دریافت کردند , برای کسانی که آن را به دست آورده بودند , برای کسانی که آن را به دست آوردند .

سربازان قدیمی ممکن است اگر اسنادی برای پشتیبانی از ادعای خود داشته باشند , برای باز پرداخت بیشتر واجد شرایط باشند . او گفت : " ما آن سربازان قدیمی را که به دنبال کمک از یک متخصص مالیاتی بودند , تشویق می‌کنیم . "

هزینه‌های متحرک

در حالی که کاهش مالیات و مشاغل کاهنده مالیات کسر مخارج جابجایی غیرنظامیان را حذف می‌کند , پرسنل نظامی در نظر گرفته نمی‌شوند , به این معنی که اعضای خدمات می‌توانند هزینه‌های جاری را کسر کنند که بازپرداخت نیستند .

هزینه‌های مقدماتی شامل اقامت در طول یک حرکت و هزینه‌های مربوط به حرکت مانند حمل یک ماشین یا حیوان خانگی است اگر این هزینه‌ها بازپرداخت نباشند .

اثرات منفی

پیش از اینکه قانون کاهش مالیات و مشاغل توسط رئیس‌جمهور دونالد ترامپ امضا شود , اعضای ذخیره می‌توانند هزینه‌های سفر تحمل شده در حین گزارش دادن به عوارض را کسر کنند , در صورتی که آن‌ها بیش از ۱۵ مایل یا بیشتر به عوارض گمرکی بپردازند . در حال حاضر , با تعلیق کسورات متفرقه , اعضای ذخیره نمی‌توانند هزینه‌های سفر کم‌تر از ۸۰۰ مایل را کسر کنند .

منبع سایت

روزه مسدود واشنگتن برزخ قطب ضوابط و مقررات معافیت ایثارگری سربازی میهمانی دائم دانشجویان دختر دانشگاه آزاد اسلامی ابلاغ شد

[ بازدید : 82 ]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به مشاوره نظام وظیفه است. || قدرت گرفته از Pasargadblog.ir
× بستن تبلیغات