روزه

سه شنبه 20 فروردين 1398
0:24
شراره

باران اخیر , همراه با سرما و مه , کار را دشوارتر کرده‌است .

او گفت : " هوا سرد بود و تمام شب باد به چادر می‌زد . " زمان‌هایی هست که یک مه ثابت وجود دارد و شما را به استخوان سرد می‌کند . من به این فکر افتادم که به یک جزیره در اقیانوس آرام می‌روم و گرم خواهد بود و شلوار جین و تی‌شرت آورده‌ام , اما هر شب به پشم من ضربه می‌زند . اینجا , هیچ بلوک بادی وجود ندارد .

این پروژه یک ابزار با ارزش برای آموزش نیروی دریایی خود در مورد استقرارهای آینده بوده‌است .

او گفت : " یکی از چیزهای خوب در مورد این پروژه واقعی این مقیاس این است که همه تفنگداران دست خود را در آن می‌گیرند . " " داشتن چند روز در یک ردیف و دیدن کل کار فرآیند به جای انجام یک مهارت بسیار کوچک , یک رستوران بزرگ است . "

او گفت که این استقرار در میان بهترین‌ها قرار دارد .

او گفت : " ما میوه تازه , غذای گرم و دوش داریم . " من از چادر بیرون می‌روم و به چادر بعدی می‌روم . رانندگی در کار نیست . "

همسران گارد ساحلی بودجه‌ها را تعطیل می‌کنند

همسر گارد ساحلی " ماریا کری " , که در سمت چپ قرار دارد, روز سه‌شنبه بشقاب خود را پر می‌کند . ( عکس از آسوشیتدپرس / جنیفر مک کوی )

ادامه جدول

مطبوعات وابسته به جنیفر مک گری

پروردگار , همسر و همسران گارد ساحلی در جنوب انگلستان می‌گویند که آن‌ها همچنان با احتیاط پول خرج می‌کنند , هرچند که طولانی‌ترین تعطیلی دولت در تاریخ گذشته‌است .

رئیس‌جمهور دونالد ترامپ یک لایحه را برای بازگشایی مجدد دولت به مدت سه هفته امضا کرد و از درخواست خود مبنی بر بازگشت کنگره به دیوار مرزی اش قبل از بازگشت آژانس‌های فدرال به کار , حمایت کرد .

کرد ثبت مختصات ژنرال روشن

ماریا کری و ری چل, که شوهرانشان در گارد ساحلی در جزیره رود آیلند خدمت می‌کنند , و کریستال سیمونز که شوهرش در کانکتیکات کار می‌کند , روز شنبه اعلام کرد که آن‌ها زمانی که دولت تعطیل شد , به بودجه‌های دولتی پایبند هستند . آن‌ها نگرانند که دولت دوباره بسته شود .

داستان‌های مرتبط :

پیشنهاد ساده : جابجایی گارد ساحلی تحت نیروی دریایی برای پرداخت دست‌مزد

فرماندهان بازنشسته گارد ساحلی : واشنگتن خدمت ما را شکست می‌دهد.

رئیس سابق گارد ساحلی : ما از کنگره شرمسار هستیم

این چیزی است که گارد ساحلی در این ماه بدون چک حقوقی انجام داده‌است .

تا ساحل غربی اقیانوس آرام مستقر خواهد شد .

او گفت : " اگر این یک توافق دائمی , موقت و موقت بود , نفس راحتی می‌کشیدم . " " ما هنوز مطمئن نیستیم که چگونه با این مساله پیش برویم . برای خانواده ما قطعا ً باید محتاط باشیم . "

اضافه کرد : " شما فقط می‌توانید اینقدر خوشحال باشید چون فقط باید بدانید که ممکن است دوباره اتفاق بیفتد . " " ما می‌خواهیم بازی کنیم , بنا بر این من نمی‌خوام ببینمت . "

در روز شنبه در " کلیسای مسیحی " در " نیوپورت " واقع در " رود " واقع در " رود " واقع در " رود " واقع در " رود " واقع در " رود " واقع شد . آن‌ها گفتند که می‌خواهند " چراغ را برای مرکز منابع شجاع " باز کنند , چرا که پیش از این که مردم حقوق خود را دریافت کنند , یک سقوط وجود دارد و آن‌ها می‌خواهند تا زمانی که این عدم اطمینان تمام شود , خدمت کنند .

برخی از کارگران مهاجر ملزم یا ملزم به کار بدون پرداخت به مدت سه روز از جمله اعضای گارد ساحلی بودند . آن‌ها حقوق معوقه دریافت خواهند کرد , اما هنوز مشخص نیست . کاخ سفید در تویی‌تر نوشت که " در روزه‌ای آینده " خواهد بود . "

سیمونز با تلفن از کانکتیکات گفت : " شما تقریبا ً یک هفته به روند پرداخت پول می‌پردازید و این به ما امکان می‌دهد که کمی بیشتر تنفس کنیم , پس ممکن است در همان وضعیت باشیم . " " فکر نمی‌کنم واقعا ً بتوانم آرام باشم و به شیوه زندگی برگردم . "

منبع سایت

مسدود واشنگتن برزخ قطب ساز امریه خدمت سربازی نظام وظیفه چیست ثبت نام هفدهمین جشنواره پایان نامه دانشجویی

[ بازدید : 86 ]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به مشاوره نظام وظیفه است. || قدرت گرفته از Pasargadblog.ir
× بستن تبلیغات