مسدود

پنجشنبه 15 فروردين 1398
23:50
شراره

طبق این طرح ، شرکت earplugs توسط شرکت فن‌آوری‌های Aearo که ۳ M در سال ۲۰۰۸ به دست آمد طراحی شدند . آن‌ها بین سال‌های ۲۰۰۳ و ۲۰۱۲ به ارتش عرضه شدند و یک ویژگی طراحی چند منظوره را به وجود آوردند : اگر با یک طرف با آن روبرو شوند ، آن‌ها ادعا می‌کردند که همه صداها مانند earplugs سنتی را مسدود می‌کنند ؛ اگر از طرف دیگر فرسوده باشند ، انتظار می‌رفت که صدای جنگ بلندتر را مسدود کنند ، در حالی که به کاربر اجازه می‌دهد که دستورها شفاهی و صداهای آرام‌تر را بشنود . با این حال ، این دادخواست نشان می‌دهد که آن‌ها خیلی کوتاه شده‌اند و باعث شل شدن در گوش wearer's شده و به صداهای مخرب برای وارد شدن به مجرای گوش اجازه می‌دهند .

در حالی که the می‌تواند برای ایجاد تناسب بهتر دستکاری شود ، نیروهای نظامی با دستورالعمل‌های سازنده که در این دادخواست گفته می‌شود ، ارایه نشده اند .

دبی در کنفرانس خبری گفت : " وقتی از خارج از کشور برگشتم متوجه شدم که در گوشم وزوز می‌کند ، " وقتی برگشتم ، روی مبل نشسته بودم، می‌توانستم صدای pitched را بشنوم ."

او گفت که به خاطر زنگ زدن در گوش‌هایش از سردرد و سرگیجه رنج می‌برد . این طرح دعوی به مقدار کافی برای پوشش هزینه‌های مربوط به گذشته و آینده ، درد ، رنج و رنج ذهنی و گذشته و کاهش درآمد آینده ناشی از tinnitus است.

این دادخواست در مدت کوتاهی پس از بایگانی مدارک مربوط به اتهامات نظامی علیه ۳ M برای اولین بار منتشر شد .

در ۲۶ جولای ۲۰۱۸ ، ۳ ام با پرداخت ۹.۱ میلیون دلار موافقت کردند تا این ادعاها را حل کنند که این مبلغ earplugs را به ارتش آمریکا فروخته‌است که می‌داند آن‌ها معیوب هستند . دولت آمریکا ادعا کرده بود که ۳ M قانون مطالبات دروغین را در قرارداد خود برای the نقض کرده‌است .

چاد A ، معاون دادستان‌کل چاد ، گفت : " وزارت دادگستری متعهد به حفاظت از مردان و زنانی است که در ارتش آمریکا خدمت می‌کنند و از محصولات معیوب و رفتار متقلبانه برخوردار هستند ." Readler از بخش مدنی department's در بیانیه‌ای در آن زمان گفت : " پیمانکاران دولتی که به دنبال سود بردن از هزینه نظامی ما هستند با پیامدهای مناسب مواجه خواهند شد ."

"Mo عزیز "، یکی از وکلای "دبی رو " با "آبراهام واتکینز " ، اظهار داشت که اسکان دولت ممکن است دریچه‌های سد برای سربازان قدیمی ارتش را باز کند تا دادخواست خود را علیه ۳ میلیون پوند برای صدمات شخصی وارد کند . طبق یک ارزیابی از مراکز کنترل و پیش‌گیری بیماری‌ها ، این تعداد به طور کلی در ۱۰ نفر از آمریکایی‌ها تاثیر دارد ، اما سربازان قدیمی ۳۰ درصد بیشتر از این وضعیت را دارند .

ونزوئلا ریچارد محدودیت سنا مرخصی واشنگتن

آمار وزارت امور سربازان کارآزموده نشان می‌دهد که حدود ۱۹۰، ۰۰۰ نفر در سال ۲۰۱۶ با tinnitus تشخیص‌داده شده‌اند و ۱۰۳، ۰۰۰ تشخیص از دست دادن شنوایی را دریافت کرده‌است .

عزیز گفت : " صدها یا هزاران پرونده پی‌گیری خواهند شد ."

کارمندان سابق سو Fluor و kbr در ادعای کلاهبرداری چند میلیون‌دلاری

نمایی از یک منطقه زنده برای سربازان ارتش افغانستان که به پایگاه عملیاتی Forward در سال ۲۰۱۱ گماشته شده‌اند . اعضای ستاد پشتیبانی منطقه‌ای - شرق ، با کمک یک پیمان‌کار افغان و FLUOR ، کار بر روی مرکز عملیات تاکتیکی عملیاتی در آنجا ( وزارت دفاع ایالات‌متحده ) را تکمیل کردند .

[۲۴ ژانویه ۲۰۱۹]

" ستاره‌ها و نوارها " اثر والتر Walter Wellman Wellman

کابل ، افغانستان - - یک گروه شش‌نفره از سربازان قدیمی در حال شکایت از دو شرکت پیمانکاری ارتش هستند و مدعی هستند که صدها میلیون دلار برای کار در افغانستان از دولت پول گرفته‌اند .

شرکت Fluor که در ۷۰ پایگاه عملیاتی در شمال افغانستان خدمات ارائه می‌کند ، این ماه پس از یک بررسی پنج ساله با این طرح دعوی کرده‌است . یک پیمان‌کار ارتش " هالیبرتون " که یک پیمان‌کار نظامی مستقر در هوستون بود نیز به این نام برگزیده شد و در این ماه اعلان شد .

منبع سایت

برزخ قطب ساز ویلیام راهنمای دریافت معافیت ایثارگری - مشاوره نظام وظیفه نتایج آزمون مشاوران حقوقی و وکالت دادگستری سال ۹۶

[ بازدید : 64 ]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به مشاوره نظام وظیفه است. || قدرت گرفته از Pasargadblog.ir
× بستن تبلیغات