واشنگتن

پنجشنبه 15 فروردين 1398
23:06
شراره

داستان‌های مرتبط :

فرماندهان بازنشسته گارد ساحلی : واشنگتن خدمت ما را شکست می‌دهد.

رئیس سابق گارد ساحلی : ما از کنگره شرمسار هستیم

این چیزی است که گارد ساحلی در این ماه بدون چک حقوقی انجام داده‌است .

بازنشستگان

تا ساحل غربی اقیانوس آرام مستقر خواهد شد .

گارد ساحلی که تحت نظارت وزارت امنیت داخلی قرار دارد , به لطف خاموش‌کردن آتش , هیچ بودجه‌ای برای پرداخت اعضایش ندارد . اعضای گارد ساحلی یونیفرم پوش اولین چک حقوق خود را از دست دادند .

در همین حال , عملیات ادامه پیدا کرده‌است ; در حال حاضر , نیروهای گارد ساحلی به مدت شش ماه عازم اقیانوس آرام غربی برای حمایت از عملیات دفاعی ملی شدند و اعضای خانواده را در خانه عدم اطمینان از اینکه چک حقوق بعدی خواهد رسید , ترک کرد .

شکار کتابچه تغیر حیاتی تکفل برزخ

در یک پست انتخاباتی فیسبوک , بوون تاکید کرد که اقدام پیشنهادی موقتی است . او گفت که گارد ساحلی زمانی که تعطیلی دولت پایان یافت , می‌توانست به نیروی دریایی بپردازد .

بوون از صحبت در مورد این دادخواست امتناع کرد , او را به وجود آورد .

پاتن , دونده , به او گفت که او و بوون با هم به این ایده رسیده‌اند .

دردسترس بود و مردم می‌پرسیدند اگر چه اتفاقی می‌افتاد ? " من به قانون نگاه کردم , " یو . اس سی " , بخش ۴ . "

عنوانی که برای ایجاد گارد ساحلی فراهم می‌کند عبارت است از عبارت تعیین گارد ساحلی به عنوان یک سرویس در داخل کشور , به جز زمانی که به عنوان خدمت در نیروی دریایی عمل می‌کند .

این قانون می‌گوید : " براساس اعلام جنگ در صورت تمایل کنگره به اعلامیه یا زمانی که رئیس‌جمهور دستور می‌دهد, گارد ساحلی باید به عنوان خدمت در نیروی دریایی عمل کند و تا زمانی ادامه خواهد داد که رئیس‌جمهور به فرمان اجرایی , گارد ساحلی را به وزارت امنیت داخلی منتقل کند . " " در حالی که به عنوان یک خدمت در نیروی دریایی عمل می‌کند , نگهبان ساحلی باید تحت فرمان منشی نیروی دریایی باشد , که ممکن است به تغییر در عملیات‌های حفاظت ساحلی برای تحویل آن‌ها , تا حدی که این منشی توصیه می‌کند , با عملیات نیروی دریایی . "

به بیان ساده , قانون می‌تواند به رئیس‌جمهور اجازه دهد تا در هر زمانی , به هر دلیلی , گارد ساحلی را به نیروی دریایی منتقل کند . و از آنجا که نیروی دریایی , که تحت کنترل وزارت دفاع قرار دارد , هنوز هم پرداخت می‌شود , حرکت می‌تواند به پایان برسد .

در فیس بوک , طومار تصویری در عرض چند روز بیش از چند امضا به دست آورده‌است . اگر آقای دونالد ترامپ امضا کند , رئیس‌جمهور دونالد ترامپ باید به آن واکنش نشان دهد .

با برخی از بازنشستگان گارد ساحلی که برای اولین بار در ماه فوریه اولین بررسی خود را از دست داده‌اند , این دادخواست آماده است تا در روزه‌ای آینده بخار بردارد .

پاتن گفت : " این امید که ما می‌خواستیم از این مساله خارج شویم , شفافیت را افزایش داد و همچنین مردم می‌توانند اهمیت گارد ساحلی را بعنوان یک کل ببینند . " " امیدوارم که سران خنک‌تر … اما به اخبار گوش دهند , این اتفاق نمی‌افتد . "

پاتن گفت که او در نهایت طرفدار گارد ساحلی است تا به هر وسیله‌ای پرداخت شود .

او گفت : " ما در حال تماشای این وضعیت وحشتناک هستیم که در آن می‌بینیم مردم ما از توزیع مواد غذایی غذا می‌گیرند . " " رویداده‌ای مربوط به جمع‌آوری اعانه برای دریافت غذا یا پرداخت اجاره … ما برای همه مردم گارد ساحلی صدایی خواهیم بود .

منبع سایت

قطب ساز ویلیام انزجار جزئیات خرید خدمت سربازی نظام وظیفه داوطلبان کنکور ارشد در کدام رشته‌ محل ها امکان ثبت‌نام دارند؟

[ بازدید : 65 ]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به مشاوره نظام وظیفه است. || قدرت گرفته از Pasargadblog.ir
× بستن تبلیغات