برزخ

پنجشنبه 15 فروردين 1398
22:31
شراره

Transgender پرسنل نظامی در برزخ با طرح ترامپ

این عکس متعلق به سال ۲۰۱۷ که در ژانویه ۲۰۱۹ مورد استفاده قرار گرفت ، مگان کلاهرتی را در مقر مشترک Anacostia - Billing در واشنگتن نشان می‌دهد . او شاکی پرونده دادخواهی Lambda است که تقریبا ً شش سال در نیروی دریایی ایالات‌متحده خدمت کرده‌است . ( پیش‌بینی قانونی از طریق AP )

۲۷ ژانویه ۲۰۱۹

خبرگزاری آسوشیتد پرس ( دیوید Crary )

نیویورک - - در دراز مدت ، وکلا و فعالان مبارزه می‌کنند تا مطمئن شوند که مردم دگر transgender می‌توانند آزادانه در ارتش آمریکا خدمت کنند متقاعد شده‌اند که پیروز خواهند شد . برای کوتاه‌مدت ، اگر دولت ترامپ به برنامه‌اش برای محدود کردن چنین خدماتی ادامه دهد ، آن‌ها برای پیامدهای anguishing آماده می‌شوند .

دیوان عالی ایالات‌متحده در ۵ - ۴ سه‌شنبه در رای‌گیری ۵ - ۴ به دولت چراغ‌سبز نشان داد تا سیاست را به اجرا بگذارد ، حتی با ادامه چالش‌های قانونی .

شارون McGowan ، مدیر قانونی گروه حقوق اقلیت‌های جنسیتی ، که یکی از the را تحت فشار قرار می‌دهد ، گفت : " ما کاملا ً نسبت به چشم اندازه‌ای بلند مدت خوشبین هستیم . این سوال این است : "چه مدت دراز مدت است ؟ "

تصنیف قلب پیاده نظام جزیره دلتا قطب

McGowan و دیگر فعالان شباهت‌های بین این نبرد و حماسه ۱۷ ساله را می‌بینند که شامل " سوال پرسیدن "، " سیاست " است که مردان و زنان همجنس گرا را از خدمت آزادانه در نیروهای مسلح منع می‌کند . پس از بحث‌های طولانی و اقامه دعوی - - و همچنین تخلیه بیش از ۱۳۰۰۰ نفر از پرسنل نظامی - کنگره سیاست دوران کلینتون را در سال ۲۰۱۰ لغو کرد و اعضای همجنس گرا توانستند در سال ۲۰۱۱ آزادانه خدمت کنند .

اندی Blevins ، فعال حقوق اقلیت‌های جنسیتی ، که از سال ۲۰۰۷ تا ۲۰۱۱ در نیروی دریایی خدمت می‌کرد ، گفت که سه تحقیق مربوط به " don't " پیش از آنکه سرانجام به دلایل پزشکی مرخص شود ، تحت بازجویی قرار گرفت . او اکنون مدیر اجرایی of - SLDN است ، که نشان‌دهنده پرسنل همجنسگرا در ارتش است و درگیر دعوی حقوقی علیه طرح ترامپ است .

Blevins در توصیف " مبارزه روزانه " برای مخفی نگه داشتن تمایلات جنسی خود پیش از لغو " پرسش " رشد احساسی می‌کند ، با این وجود او پیشنهاد کرد که در حال حاضر در حال خدمت به مردم دگر transgender با شرایط سخت‌تر مواجه هستند . آن‌ها در سال ۲۰۱۶ در زمان رو به کاهش مدیریت اوباما گفتند که آن‌ها قادر خواهند بود آزادانه خدمت کنند ، سپس در سال ۲۰۱۷ زمانی که رئیس‌جمهور دونالد ترامپ قصد خود برای ممنوعیت همه افراد تغییر جنسیت داده از ارتش را توییت کرد ، تکان خوردند .

Blevins گفت : " به آن‌ها گفته شد که تغییر جنسیت داده شود … سپس فرش از زیر این اعضای خدمات اختصاصی بیرون کشیده می‌شود ."

با این حال او گفت که فعالان پیشرفت عمده‌ای را در متقاعد کردن سیاستمداران و مردم انجام داده‌اند که طرح ترامپ براساس اطلاعات نادرست و پیش‌داوری قرار دارد .

او گفت : " ما خوش بینی داریم که قصد داریم در جنگ پیروز شویم .

OutServe - مدیر حقوقی SLDN's ، پیتر Perkowski ، با وکلای حقوقی لاندا در یکی از چهار دادخواهی که طرح Trump's را به چالش می‌کشد ، همراه شده‌است . اگرچه او خوش بینی بلندمدت ' را به اشتراک می‌گذارد ، در صورتی که هر یک از پرونده‌های قضایی به دادگاه عالی برسد ، اکنون با اکثریت محافظه‌کار سفت و سخت ، و به لطف the های ترامپ نیل نیل و برت Kavanaugh ، با اکثریت محافظه‌کار محکم شده‌است .

LGBTQ گفت : " فراتر از آن ، من هیچ گونه پیش‌بینی نمی‌کنم ."

در همان حال ، Perkowski گفت که افراد تغییر جنسیت داده تغییر جنسیت داده که به دنبال ثبت‌نام هستند از ابهامات قانونی نا امید شده‌اند ، در حالی که در حال حاضر مشغول خدمت پرسنل ترانس در مورد امنیت شغلی خود هستند .

او گفت : " آن‌ها فقط می‌خواهند کارشان را انجام دهند بدون این که این ابر بالای سر آن‌ها آویزان شود، بدون این که برچسب نخورده باشند ."

از جمله اعضای این خدمات ترانس وظیفه عبارتند از Megan Fox ۳۰ ، شاکی یک شاکی در پرونده دادخواهی Lambda که تقریبا ً شش سال در نیروی دریایی بوده‌است . او قبلا ً با دفتر اطلاعات نیروی دریایی در واشنگتن خدمت می‌کرد و حالا به ناو هواپیمابر جورج اچ . دبلیو . بوش ، مستقر در نورفولک ویرجینیا .

منبع سایت

ساز ویلیام انزجار نمونه گیر آیین نامه های معافیت تحصیلی سربازی بهترین منابع و کتاب های کمک آموزشی داوطلبان کنکور انسانی سال 97

[ بازدید : 70 ]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به مشاوره نظام وظیفه است. || قدرت گرفته از Pasargadblog.ir
× بستن تبلیغات