ساز

پنجشنبه 15 فروردين 1398
20:53
شراره
نیروی هوایی در حال آماده کردن دنده بالا برای پرواز سوپر باول
اسکادران نمایش هوایی نیروی هوایی ایالات‌متحده قصد دارد در طول اجرای سرود ملی در سوپر باول , استادیوم مرسدس‌بنز , در استادیوم مرسدس‌بنز , پرواز کند . ( عکس از نیروی هوایی )
ادامه جدول
ادامه جدول
اولین رویداد عمومی سال برای تیم نمایش پرواز ممنوع نیروی هوایی یک پرواز برای سوپر باول در سوپر باول خواهد بود .
نیروی هوایی در یک خبر رسمی اعلام کرد که عقاب‌های مبارز مستقر در تیم تظاهرات یک هواپیمای شش‌نفره ساخته خواهد کرد که برفراز ورزشگاه مرسدس‌بنز در آتلانتا در پرواز است . این فواره‌ها از پایگاه ذخیره هوایی خود در ماریتا که در آن نزدیکی هستند , پرواز خواهند کرد .
جان اف , فرمانده و رهبر این تیم در بیانیه‌ای گفت : " حمایت از این رویداد افتخاری عظیم برای تیم و نیروی هوایی بین‌المللی است . " ما به دنبال نشان دادن غرور , دقت و حرفه‌ای بودن نیروی کل نیروی هوایی ملی مان در کل جهان هستیم . "
تیم پیش از این تیم برای شرکت در مسابقه پرواز کرد .
محتوای مرتبط :
این فیلم منحصر به فرد است .
آیا f - f بعدی جت بعدی خواهد بود ?
بعد از سقوط مرگبار دوباره به هوا برگشت .
سال گذشته , دو هواپیما با صاعقه به عنوان بخشی از اولین پرواز به نوع خود , به عنوان بخشی از اولین پرواز به نوع خود , یک فروند هواپیما بر فراز این هواپیماها پرتاب کردند .
این فیلم در سال گذشته پس از مرگ غم‌انگیز استفان دل فریبی در پایگاه نیروی هوایی آمریکا , نوادا , فصل نمایش شان را متوقف کرد .
عملیات جنگی : ماموریت مرزی احتمالا ً نیازمند چند هزار سرباز بیشتر است
پاتریک م . در حال صحبت با گزارشگران در طول یک گروه رسانه‌ای خارج از دوربین در پنتاگون در واشنگتن است . ( عکس از dod / کهربایی i . اسمیت
ادامه جدول
ادامه جدول
رهبر موقت پنتاگون روز سه‌شنبه گفت که از وزارت دفاع خواسته شده‌است تا سیم‌های رابط بیشتری را در امتداد مرز مکزیک - مکزیک راه‌اندازی کند که احتمالا ً نیاز به " چند هزار " سرباز بیشتر دارد .
اگر رئیس‌جمهور دونالد ترامپ یک وضعیت اضطراری ملی در مرز اعلام کند , پنتاگون توصیه‌هایی را برای اینکه چگونه می‌تواند از واکنش حمایت کند , از جمله چگونگی استفاده از بودجه ساخت‌وساز نظامی را آماده کرده‌است .
او گفت که احتمالا ً حضور بیشتر سربازان در مرز محتمل است . وزارت امنیت داخلی اخیرا ً از پنتاگون درخواست حمایت بیشتر از این ماموریت کرد , که پیش از این خواستار استقرار اعضای سرویس در ماه سپتامبر شده‌است .
نیروهای گارد ملی در حال حاضر در مرز مستقر هستند و در حال حاضر در مرز مستقر هستند .
محتوای مرتبط :
اولین بازدید از نیروهای آمریکایی مستقر در مرز
یک مقام دفاعی می‌گوید تعداد سربازان در مرز به اوج رسیده‌است .
نیروهای فعال در مرز پرداخت نخواهند کرد
او در طی یک جلسه توجیهی در پنتاگون روز سه‌شنبه به خبرنگاران گفت : " این واقعا ً در اطراف این ماموریت نظارت , نظارت و تشخیص است . "
او نگفت که چگونه می ‌توان بودجه اضافی را از طریق بودجه پنتاگون تخصیص داد و نه بودجه تخصیص‌داده‌شده برای این ماموریت به ساختن دیوار مرزی منحرف خواهد شد . او گفت که قدرت استفاده از سرمایه‌های ساختمانی نظامی برای دیوار وجود دارد .
او گفت که اگر وضعیت اضطراری اعلام شود , دولت می‌تواند از قانون " قانون مدنی " که در صورت اعلام جنگ یا اضطراری ملی " اختیار ساخت‌وساز " را فراهم می‌کند , نفوذ کند . "
منبع سایت

[ بازدید : 69 ]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به مشاوره نظام وظیفه است. || قدرت گرفته از Pasargadblog.ir
× بستن تبلیغات